пароль :

Напомнить пароль?    

31 января 2021: Голодный : С новым, 2022, годом! smile-17
29 июня 2020: Faza : smile-55
9 июня 2020: Заноза : smile-44
28 мая 2020: kztu : smile-17
5 мая 2020: Заноза : блин..сама себе написала! Персонка, это лично тебе..так сказать ПЕРСОНАЛЬНО!))
5 мая 2020: Заноза : Заноза,не дадим вымереть динозавру!
4 мая 2020: Голодный : Персончик, приветик! :-)
3 мая 2020: Заноза : PERSONA_GRATA,есть...раз в неделю
29 апреля 2020: PERSONA_GRATA : Тут есть кто живой ?
29 апреля 2020: PERSONA_GRATA : horovod
29 апреля 2020: PERSONA_GRATA : Всем приветик !
14 апреля 2020: vayn : Заноза,хгвчит да
13 апреля 2020: Заноза : vayn,не переживай. у нас у всех такая несудьба. Пентагон умирает)
11 апреля 2020: vayn : Видно не судьба -не Даёт закачать
11 апреля 2020: vayn : Заноза,напомни
8 апреля 2020: Заноза : vayn, привет, дорогой!А фотки в твои так и закачались
8 апреля 2020: vayn : привет землякам!
26 марта 2020: Заноза : фух. Устала..читать снизу вверх чат..а то картинка не вставится)
26 марта 2020: Заноза : жмешь Ввод один раз, потом второй раз ( будет уточняться по какой стороне поста тебе ее изобразить) и отправляешь)
26 марта 2020: Заноза : ищешь в сообщении иконку КАРТИНКА, жмешь, открывается окошко, туда заталкиваешь свой адрес
26 марта 2020: Заноза : открываешь картинку. Жмыкаешь " сохранить адрес картинки, бегом возвращаешься на пентагон, пока адрес не остыл
26 марта 2020: Заноза : Голодный,ща пару картофельных удобрений удалю на форуме и расскажу как вставлять
26 марта 2020: Заноза : Eugen.M,ты живой? Женился, детей наделал?)
26 марта 2020: Заноза : Голодный,вставлять картинку не получается?)
26 марта 2020: Eugen.M : Стабильно тихо и спокойно )
25 марта 2020: Голодный : Я пришёл! :-) А как получилось картинку вставить? Я тоже так хочу!
25 марта 2020: Заноза : блин...анализ опций чата завершен: редавктирование не работает. Удаление не фурычит. Будьте внимательны. конда пишете. Можете попалиться...как я))
25 марта 2020: Заноза : парень с обнадеживающим ником ГОЛОДНЫЙ!! прийди-увеличь активность посетителей Пентагона!!
5 марта 2020: Заноза : Yura, smile-29 horovod
3 марта 2020: Yura : smile-27 do
Только зарегистрированные посетители могут писать в чате.

Ответить

стою на своєму!, проблеми хлибші... виховання, моральність, рід або "Рабів до раю не п

Butcher
17 апреля 2012 23:34
Сообщение #1

Бывает здесь
  • 17

Сказали "Спасибо!" - 23

Предупреждения:
чому кажуть:"О вкусах не спорят"?

готовий поспорити з цим!

Хіба "Хрущевка" красивша за будь-який старий дореволюційний будинок?
Хіба Шуфутінський з Трофімовий у п"ятій степені краще за Бумбокс та Земфіру?
Чи може Кіркоров зі Зверевим краще за "unplugged in new york"?
Чи Блестяшіє краще за ЧайФ та Анастасію Приходько?
Чай в двоём за Чорний Кофе?
Хіба не відрізняєця людина яка п"є пакетований чай Ліптон від тієї, що п"є спарвжній зелений чай без цукру? (Доречі дешевший за перший)
Хіба не відрізняєця людина сидяча у теплому кафе за запотівшим бокалом живого, насолоджуючись блюзом чи джазом від тих, хто це робить на лавочці(а частіше під нею) у серпні о восмій ранку з дволітровим Роганем чи Чирнігівським?
А як вам таке порівняння: дом2 чи театр? серіал про бандитів чи гарний пригодницький роман? піти плювати Семки на лавочці чи піти у спортзал? Ходити у походи, їздити на веліках у вільний час чи... короче, самі придумайте...
Pink Floyd, The Beatles, Armstrong, morcheeba чи В.Козаченко, Ю.Шатунов, вечно плачущая (як її там...короче поняли) та Т.Овсієнко - дальнобойщик?
Тальков, Цой чи ще раз Кіркоров але вже помножений (краще б, звичайно на ноль!), але, ладно, на..на..та пішов він на ...!
Гарна дорога річ але одна чи багато та низького пошибу?

Можливо мене вже несе кудись, але як можна не бачити різниці між тим хто прожигає своє життя на районі та тим хто підкорює вершини?
Тим хто перевиде бабусю через дорогу та тим хто кидає бички та харькає на зупиньці? Тим хто після себе прибрав на галявині та .... ну і так ясно. да?
Тими хто з дитинства мріє підкорювати стихії і тими хто каже:"нас і тут не плохо кормят". Тими хто Вам скаже:"У вас спина у білому." і тими кому взагалі усе байдуже, хай на вас хоть слон насрав.
А катафотами обцяцьковане авто з антикрилом більше за вхідні дверцята. А ліпнина, позолота, вензеля, рюшики... чи просто мінімалізм та хай-теч. Великий жирнрий шрифт з підкресленням, ООО!!! туфлі під спортивний костюм, дешеві китайскі варьонки, білявки з чорним корінням (перегідрід їх наліво), красуні з жирним волоссям, 140ка кілограмове чудо чавкающе біляшом! Петросян та криве дзеркало! Янукович, Тимошенко, Симоненко, Зюганов )))
Краще Кола за молоко, снікерс за сало, щі за борщ, недоплаок за огризок , Венгрія за Угорррщину, пейси за чуб, фак за дулю, живіт за прес, пєєєрвоє за борщ (борща багато не буває), матрьошка за вишиванку, кохання за «перепих», лицемірство за правду, розп”яття за знак сонця, 2000 років чи 10 000? (сам здивувався) але правда так правда! Смерть або воля! Звичайно ж моя правда! Байдужість за націоналізм, російська за рідну, великодержавний шовінізм за Правду, заморське-жидовське за рідний Рід?????????

сало чи м”ясо, водка чи горілка, футбол чи хокей, ламборджині чи феррарі, мулатка чи метиска, брюнетка чи блондинка – пофіг!

Але! скінхед чи гопнік, москаль чи жид, Роза чи Клара, Гітлер чи Сталін, 33-ій чи Освенцим – теж пофіг !

http://sd.org.ua/news.php?id=14240

«Іудейський Пейсах святкується за місячно-сонячним календарем, тому «гуляє» по березню і квітню. Православна «паска» святкується лише після Пейсаха, тобто жорстко прив’язана до цього найбільшого іудейського свята. Ми вже вияснили, що це не відзначення історичної події воскресіння Ісуса Хреста 25 березня, не Новий рік (весняне рівнодення) і не Великдень (перша неділя після рівнодення). Тоді що це? Пейсах для неіудеїв? Мовляв, пани вже відсвяткували, тож тепер слугам дозволяється доїсти те, що залишилося? Навряд чи хтось з теологів спроможеться раціонально пояснити весь цей туман, штучно створений навколо простих і зрозумілих істин. Хоча відповідь дуже проста, а її сенс передається двома словами — ХРОНОЛОГІЧНА ВІЙНА»

«Підірвано порядок сонячного календаря, що починається з весняного рівнодення. Сенс новорічних святкувань в тому, щоб очистити життєвий простір від старого бруду, розбудити природу від зимової сплячки, запланувати-започаткувати нове життя в первозданній силі й чистоті. Для цього на рівнодення співали пісні, закликали пташок, стріляли в повітря, «топтали ряст» — будили землю і набиралися від неї весняної сили, бо перше — найкраще. А що маємо сьогодні? Новий рік гучно святкуємо взимку, з феєрверками і петардами. Цим не даємо природі відпочити, заважаємо відновленню її сил. Це деструктивна дія, подібно до того, як пробудити ведмедя від зимової сплячки і перетворити його на озлоблену агресивну істоту. Інший приклад: раніше символічно били одне одного вербовими гілками зі щойно розпушеними «котиками», бо вони несли могутню силу новонародженого життя. Після їх освячення люди старалися якнайшвидше проковтнути кілька «котиків» — вербового цвіту — «щоб горло не боліло». А от, наприклад, у 2008 році Вербну неділю святкували аж 20 квітня, коли верба вже відцвіла, «котиків» давно не було, тож втрачався сенс цього ритуалу і він перетворювався на безглуздя.»

а може просто забити на все та розлабитись? "все пройдет... и єто тоже пройдет." вселенной ведь пофиг какой ты религии и народности...

--------------------
shevchur.livejournal.com
Butcher
17 апреля 2012 23:37
Сообщение #2

Бывает здесь
  • 17

Сказали "Спасибо!" - 23

Предупреждения:
так-так , я розумію, почав за здравіє а кінчив за упокой... так я ж і не претендую на Абсолют! кожний почує і зреагує на те що йому близько.

--------------------
shevchur.livejournal.com
D.J.Owl
18 апреля 2012 00:06
Сообщение #3

Master
  • 102

Сказали "Спасибо!" - 3180

Предупреждения:
Цитата: Butcher

Взагалі-то декілька цікавих, та водночас сміливих думок є. Окремі позиції відверто сміливі - тому сподобались.
Але дуже багато "всього і сразу" тому інколи складалось враження, що автор брав за мету порівняти "хрущовку" з "Пінк Флоід".

Відома "Война и мир" створена за чітким планом, непередбачуваний Том Вейтс безоговорочно дотримується рамок стилю і законів побудови. "Радіо Рокс" (яке, сподіваюсь, Вам подобається) при більш детальному розгляді з середини майже нічим не відрізняється від автопромовського конвейера...

Тобто лад в думках, це запорука послідовності в справах, і навіть спонтанних вчинках. Якщо брати до уваги необузданність творчої натури автора і враховуючи стандартну похибку:
почав за здравіє а кінчив за упокой...

все-ж можливо зробити знижку на те, що Ваш опус лише сплеск ємоцій...
Ну тоді приймаю...

--------------------
Не питай мене ніколи хто я...
Коли мене не стане - відповідь прийде сама.

Сказали "Cпасибо": Shadow
nobody_cares
18 апреля 2012 00:22
Сообщение #4

Завсегдатай
  • 34

Сказали "Спасибо!" - 34

Предупреждения:

Потому что вкус он только один, не бывает "второй свежести".
С ув., искр. ваш, Кэп.

Butcher
18 апреля 2012 00:53
Сообщение #5

Бывает здесь
  • 17

Сказали "Спасибо!" - 23

Предупреждения:
nobody_cares,

вкусов много, как и оттенков а свежесть таки да...
цитировать не гененрировать- очевидность.

--------------------
shevchur.livejournal.com
Butcher
18 апреля 2012 01:04
Сообщение #6

Бывает здесь
  • 17

Сказали "Спасибо!" - 23

Предупреждения:
D.J.Owl,

послідовність в думках буде. працюємо.

Цитата: D.J.Owl
лише сплеск ємоцій...

та ні, це образ мислення, вподобань, життя. можливо ще хаотично але часи, які часи...

Відома "Война и мир" створена за чітким планом, непередбачуваний Том Вейтс безоговорочно дотримується рамок стилю і законів побудови.

А Ханрер Томпсон писав про те що переживав та бачив. Що думаю - те і пишу. стилістика це не моє, признаю, але було б бажання, якто кажуть. Критику Вашу сприймаю з благодарністю.

--------------------
shevchur.livejournal.com
Шурик
18 апреля 2012 07:58
Сообщение #7

Master
  • 102

Сказали "Спасибо!" - 469

Предупреждения:
Вкус объясняется индивидуальностью человека. По этому, о нём и не спорят. Мы разные и вкусы разные. Наверное, по этому приятно встретить в нашем бескрайнем мире единомышленника. И спорить здесь не о чем. Имхо.

--------------------
Процент неграмотных - величина постоянная, просто в наше время неграмотные умеют читать.
Заноза
18 апреля 2012 08:18
Сообщение #8

Звьоздочка
  • 102

Сказали "Спасибо!" - 3910

Предупреждения:
Butcher,
Представляю сидел, сидел и тут кааак потянуло на философию! :smile-27:
Конечно не спорят о вкусах, кесарю кесарево и т.д. Но! в спорах зарождается истина, в религии-смысл (если правильно втирать) В принципе, без споров не зародилось бы собственное мнение. Главное, чтоб споры до реанимации не довели. Ведь есть СТОЙКИЕ убеждения, а есть что-то вроде" типа нравицо, но без этого и дальше прожила б"..
На Гевалюцию знаете, сколько пришлось броневиков-убеждений потратить, чтоб разрушить страну. А ведь, по-большому счету, все хотели только строить! И выбрали этот путь из самых чистых побуждений (я не про вождей-вредителей). Вот она-сила убеждения!

osvenzim
18 апреля 2012 09:40
Сообщение #9

Завсегдатай
  • 34

Сказали "Спасибо!" - 23

Предупреждения:
Цитата: Шурик
Вкус объясняется индивидуальностью человека.

Верное утверждение. И поэтому вкус или есть, или его нет, это дихотомическая величина. На самом деле наделены вкусом чуть менее, чем 0.1% населения планеты.

Shadow
18 апреля 2012 11:29
Сообщение #10

Тень
  • 102

Сказали "Спасибо!" - 6305

Предупреждения:
Butcher, вибачте, влізу :ochki:
а не краще замість :*стою на своєму!* сказати :*маю точку зору!*(чи якось так)
якщо вам важко висловлювати думки українською, не краще робити це російською? :ochki:
а взагалі- цікаво, але не відповідатиму. Тому, що маю свою точку зору. :smile-47:

--------------------
***Мир не сумасшедший. Только люди.
D.J.Owl
18 апреля 2012 16:53
Сообщение #11

Master
  • 102

Предупреждения:
Критику Вашу сприймаю з благодарністю.

Боже збав. Жодного натяку на критику - просто відповідь думками на думки. А бажання відповісти з"явилось, в першу чергу тому, що взагалі роздуми Ваші сподобались.

В суперечки шо до смаків, їх приналежності, чи відсутності, не вступаю - не бачу в таких обговореннях сенсу. Тому, що:
Цитата: Шурик
Мы разные и вкусы разные. Наверное, по этому приятно встретить в нашем бескрайнем мире единомышленника.

--------------------
Заноза
18 апреля 2012 17:23
Сообщение #12

Звьоздочка
  • 102

Предупреждения:
Цитата: Shadow
стою на своєму

а я сразу такую пошлятину представила! :smile-40: Но решила промолчать..Хотя, смотрю, все-равно сказала!

Цитата: osvenzim
На самом деле наделены вкусом чуть менее, чем 0.1% населения планеты.

вкусом наделены ВСЕ, но у каждого своя степень вкусовых ощущений. Проглядывая показы высокой моды, я не понимаю, каким вкусом надо обладать, чтоб тот кошмар, который предлагается на подиуме, мог понравиться...Что-то со вкусом видать не сложилось...
[quote=Shadow]стою на своєму[/quote]
а я сразу такую пошлятину представила!  :smile-40: Но решила промолчать..Хотя, смотрю, все-равно сказала!

[quote=osvenzim]На самом деле наделены вкусом чуть менее, чем 0.1% населения планеты.[/quote]
вкусом наделены ВСЕ, но у каждого своя степень вкусовых ощущений. Проглядывая показы высокой моды, я не понимаю, каким вкусом надо обладать, чтоб тот кошмар, который предлагается на подиуме, мог понравиться...Что-то со вкусом видать не сложилось...
[img=left]http://frillr.com/files/Christian%20Dior%20Haute%20Couture%20Paris,%20Spring-Summer%202007%20(2).jpg[/img]
[img=left]http://skuky.net/wp-content/uploads/2009/07/jean-paul-gaultier.jpg[/img]
[quote=Shadow]стою на своєму[/quote]
а я сразу такую пошлятину представила!  :smile-40: Но решила промолчать..Хотя, смотрю, все-равно сказала!

[quote=osvenzim]На самом деле наделены вкусом чуть менее, чем 0.1% населения планеты.[/quote]
[img=left]http://frillr.com/files/Christian%20Dior%20Haute%20Couture%20Paris,%20Spring-Summer%202007%20(2).jpg[/img]
[img=left]http://skuky.net/wp-content/uploads/2009/07/jean-paul-gaultier.jpg[/img]

Сказали "Cпасибо": D.J.Owl
D.J.Owl
18 апреля 2012 18:26
Сообщение #13

Master
  • 102

Предупреждения:
Цитата: Заноза
...не понимаю, каким вкусом надо обладать, чтоб тот кошмар, который предлагается на подиуме, мог понравиться...

Мне порой кажется (случайно поглядывая на подиум), что в моде ситуация развивается по таким-же принципам, как в автомобилестроении:
Создали конструкторы какую-то "нелепо-необычную) машину. Она настолько непривычна глазу, что кажется местами даже уродливой. Но при конструировании в ней впервые применены некие "новые решения"
И пусть эти новшества коряво выглядят, за то они позволяют улучшить обтекаемость, уменьшить расход топлива, добиться более высокой "экологичности". И пусь потом эти авто не пойдут в серию, но позже автопром от концепта "возьмёт" некоторые передовые решения для серийного производства. Хотя глядя на нижнюю правую фотку я сильно сомневаюсь, что рубашка для сисек" на афроамериканце улучшит "экологичность" а его тапки-кеды на три размера больше номинала качественно повлияют на улучшение обтекаемости :smile-19:

--------------------
Butcher
19 апреля 2012 16:10
Сообщение #14

Бывает здесь
  • 17

Сказали "Спасибо!" - 23

Предупреждения:
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-kv3LQb4ze7Y/T5AOWLZjrGI/AAAAAAAAAJc/Hw6JJv0R3sY/s640/Фото3774.jpg[/img]

специально вышел на "Аптеке" что бы сфотать...
очень дажо "веселково" ))

специально вышел на "Аптеке" что бы сфотать...
очень дажо "веселково" ))

--------------------
shevchur.livejournal.com

Сказали "Cпасибо": Shadow, Солнечная_Луна
Butcher
19 апреля 2012 16:13
Сообщение #15

Бывает здесь
  • 17

Сказали "Спасибо!" - 23

Предупреждения:
конечно, о вкусе не спорят: он либо есть, либо его нет. Он может быть хорошим, а может вовсе отсутствовать...

--------------------
shevchur.livejournal.com
Заноза
19 апреля 2012 23:16
Сообщение #16

Звьоздочка
  • 102

Предупреждения:
Butcher,
:smile-03:
венки в пасхальной раскраске очень веселково смотрятся))!

nobody_cares
19 апреля 2012 23:24
Сообщение #17

Завсегдатай
  • 34

Сказали "Спасибо!" - 34

Предупреждения:
конечно, о вкусе не спорят: он либо есть, либо его нет. Он может быть хорошим, а может вовсе отсутствовать...

Начали за здравие, кончили за упокой. Он не может быть каким-то, не обладает качественной размерностью. Он может или быть или не быть, третьего не дано.

Цитата: Заноза
Что-то со вкусом видать не сложилось...

Філін на сосні - "Угу!" © Митець.

пс.
(случайно поглядывая на подиум)

Потеха с вами да и только)))

Быстрый ответ Ответить
1чел. читают эту тему (гостей: 1)
Пользователей: 0

Сейчас: 8 марта 2021 15:04

Последнее фото с форума