Новости Кременчуга

,

погода в Кременчуге

,

фото Кременчуга, объявления

,

знакомства в Кременчуге

пароль :

Напомнить пароль?    

06:24:53: kztu : koffe
21 января 2018: kztu : koffe
20 января 2018: Sirius : у этого человека почки работают как часы)
20 января 2018: Sirius : класс
20 января 2018: kztu : koffe
19 января 2018: kztu : koffe
18 января 2018: kztu : vayn, smile-09
18 января 2018: vayn : Шалом усем
18 января 2018: kztu : koffe
18 января 2018: КАЙ : drinks
17 января 2018: kztu : koffe
16 января 2018: vayn : Sirius,аха
16 января 2018: Sirius : vayn,здравствуйте, человек
16 января 2018: vayn : усем приветики
16 января 2018: kztu : nyam
16 января 2018: Sirius : kztu,смачного
16 января 2018: kztu : koffe
14 января 2018: kztu : koffe
13 января 2018: kztu : koffe
12 января 2018: kztu : Сердж,[img]https://encrypted-tbn0.g
static.com/images?q=tbn:ANd9Gc
QbTErAhumDa5APYK6bkmQoGX4FOY1p
Sxd3R7CVd7Df35CLL_rorQ[/img]
12 января 2018: kztu :
12 января 2018: kztu :
12 января 2018: kztu : http://vgif.ru/gifs/137/vgif-r
u-15017.mp4
12 января 2018: kztu : Сердж,ресурс, на котором общаются форумчане есть и будет, если не здесь, то в другом месте и в живую, так что брысь назад в свою клетку говнонлайна к совкодрочерам.
12 января 2018: kztu : Сердж,убогий ты сам без рода и племени славянской нациАнальности . ПТН ПНХ Ты сам иллюзия и есть, правильно. Пшол вон .
12 января 2018: Сердж : ...а я вам хоть иллюзию присутствия кого-то создам. smile-03 А ты сёрбай чаёк, сёрбай, друг мой ситный, ибо ничего более и не остаётся в убогой жизни твоей. smile-19
12 января 2018: Сердж : kztu, шутом, не попадаюим по педалям, здесь всегда был и есть только ты. Дошутился вон, блин, до того, что остася один на ресурсе - щирий ти наш русофобський українофіл.
12 января 2018: kztu : koffe
11 января 2018: kztu : https://www.yapfiles.ru/files/
1288283/1444984026_1769788821.
gif
11 января 2018: kztu : Сердж,по педалям не попадаешь?удивительный ты шут-говоришь что отстойный ресурс, а сам сюда прешься? сиди там де хорошо с совкодрочерами облизывайте бюст ленина
Только зарегистрированные посетители могут писать в чате.

Ответить

ДОПОМОГА БІЙЦЯМ АТО, хто чим може...

D.J.Owl
12 сентября 2014 01:20
Сообщение #1

Master
  • 102

Сказали "Спасибо!" - 3180

Предупреждения:
Шановне панство!
Буде багато тексту - та лише задля того, щоб все розкласти по полицях.

В першу чергу хочу зауважити те, що (сподіваюсь) вчиняю все в межах Конституції України та правил форуму:

- тема знаходиться у відповідному розділі;
- реклама (згідно з законом України про рекламу) відсутня (ні прямо ні побічно не вказуються ні бренди, ні реквізити);
- виступаючи ініціатором маю на те законне право (реєстрація волонтера у відповідній гр.організації - за потребою покажу посвідчення);
- відсутня агітація за ті, чи інші політичні партії чи їх об'єднання;

Ідеологія питання.

Про очевидне:
Ще з грудня місяця українське суспільство чітко росподілилося по поглядах. Зараз не будемо вдаватись до відсотків умовних "за" та "проти". Тепер це вже не важливо. Важливо те, що суперечки на сторінках форуму ніяким чином не впливають ні на загальну ситуацію в країні, ні на процес зміни-корегування поглядів тих, чи інших учасників форуму.
Тому підводимо висновок: всі балачки на тему "народжується чи не нарождується нова країна" на сам процес не впливають. Доводити комусь той факт, що літак збито терористами - лише марне витрчання нервів, часу, і просто власних сил. Як і марно доводити представникам агрессора, що вони таковими є. Чи ми можемо собі це дозволити???

Про власне ставлення:
До дій мене підштовхнуло дві події:
- третя відмова військомату призвати мене на службу офіційно;
- повідомлення про поранення бійця батальйону "Айдар" Сергія Лазарєва - друга дитинства ще з дошкільних часів. Квартири нашіх батьків були поруч ще з кінця шістидесятих...

За минулі три тижні відчув себе людиною. Зараз, зовсім рідко переглядаючи "суперечки" у відповідних темах, приємно відчувати, що на кожне з повідомлень "местного ватника" відповів якнайменше трьома посилками в зону АТО. Ні - кожна з них не зібрана мною особисто. Але майже кожна мною проініційована, та кожна особисто доставлена на пункт відправки. Мені здається, (навіть не "здається" - я впевнений) що то краща відповідь, ніж "бризкати слиною" - на фронті побільшало теплих ковдр, теплих шкарпеток, плащ-палаток, рюкзаків, продуктів харчування, цигарок, нижньої білизни, тощо.

І що цікаво - навіть "великі вантажі" було складено з "маленьких кроків" - десятеро різних, незнайомих між собою людей, купивши по дві пари теплих шкарпеток перевзули у "тепле й чисте" два десятки (взвод) бійців, які зараз (без перебільшення) дають змогу Кременчуку спокійно спати і не ховатись у підвалах від арт.обстрілів. "Географія" відправників дуже цікава - від робочих колективів дитячих садків, до працівників дрібних торгівельних точок (наприклад відділ торгівлі годинниками у "Будинку торговлі" передав 10 пар шкарпеток і 5 упаковок вологих серветок. Це не власник вітрини "раскашелился" - то просто двоє дівчат-продавчинь від себе особисто).
Шо цікаво - зазвичай ініциативними виявляються "самі багаті" прошарки суспільства - лікарі, вчітелі, вихователі тя няньки дитячих садків. Про останніх знаю не з росповідей - багато хто з них на роботу власний туалетний папір носить - так нас фінансують за правилами азірова. Ну не про те мова...

В мене пропозиція:
ПЕНТАГОН! А в нас нема бажання зробити власний внесок? Не поспішайте кидати в мене каміння. Я впевнений, що серед нас чимало тих, хто і без зайвих слів та закликів цим займається. Я пропоную саме колективний "Пентагонівський" внесок. Домовимось про чьюсь банківську картку (найзручніша Приват), на яку зробимо протягом якогось часу внески. Для прозорості та звітності кожен свій внесок озвучить тут. А вже потім, коли наберуться якісь грошенята - колегіально вирішимо на що саме їх витратити, та кому саме (маю на увазі той, чи інший військовий підрозділ) відправимо. Саме від нашого форуму. А там потрібно все. Як у розмові телефоном мені повідомив один з бійців "... потребуємо всього потрошку - від теплих бавовняних шкарпеток, до холодних залізних танків..." (здивувала мене неприхована посмішка у голосі).

Свою картку не пропоную - неетично. Та й "задіяна" вона зараз під конкретний "заказ" від конкретних бійців. Фінансист я слабенький, можу наплутати шо звідки...

Доречі, коли "нема віри" Пентагонівській ініциативі, та не хочеться з тепленького стільця вставати, або часу на це нема, та заважає спокійно спати бажання допомогти - не проблема. Ось вам ініциатива нашого земляка, яка теж спрямована на "конкретне замовлення" саме для кременчуцьких військових:

З цією людиною знайомий особисто понад п'ятнадцять років, і іноді йому довіряю більше, ніж собі. :smile-30: Приєднуйтесь.

Між іншим. Волонтерський рух навіть у такому маленькому містечку, як наше, вже на такому рівні, що можливо відправити посилку не просто у конкретну частину, а беспосередньо конкретонму бійцю (кременчуцького походження). Кому цікаво - звертайтесь в особисті повідомлення, розповім як і де це робиться.

А наприкінці лише одне прохання:
(модератори - прошу у цьому вашої допомоги)

Шановні! Не перетворіть тему у суперечку "ВІРНО ЧИ НЕВІРНО - ПОТРІБНО ЧИ НЕПОТРІБНО - ЕТИЧНО ЧИ НЕЕТИЧНО".
Коли у Вас виникнуть подібні думки - краще відверніться осторонь, та пройдіть мимо, начеб-то нічого і не побачили. Вам це буде неважко.
Мені, як топік-стартеру, дуже не хотілось-би щоб знов сюди завітав Iva (хай там йому, як кандидату історичних наук, гикнеться легенько) і втретье промовив:
- "... что-ж так мелко берёте? "Небесная сотня"... несолидно как-то... маловато. Давайте уже "Небесный батальйон..."

Для цього на теренах форуму місця більш, ніж достатньо.
З повагою до всіх форумчан - D.J.Owl :smile-33:

--------------------
Не питай мене ніколи хто я...
Коли мене не стане - відповідь прийде сама.

Сказали "Cпасибо": Язычник, Shadow, КАЙ, Ёлочка
Shadow
12 сентября 2014 07:10
Сообщение #2

Тень
  • 102

Сказали "Спасибо!" - 6303

Предупреждения:
Давайте лучше соберем посылку. Только кто этим займется?
Мне некак этим заняться,всилу обстоятельств. Но свой вклад сделаю.
Минус карт в том,что банки берут комиссии.Не хочется тратить лишние благие копейки на жирные зады.
Цитата: D.J.Owl
Для прозорості та звітності кожен свій внесок озвучить тут.

лишнее это.

--------------------
***Мир не сумасшедший. Только люди.
ADA
12 сентября 2014 07:47
Сообщение #3

Старейшина
  • 85

Сказали "Спасибо!" - 1889

Предупреждения:
Мені, як топік-стартеру, дуже не хотілось-би щоб знов сюди завітав Iva (хай там йому, як кандидату історичних наук, гикнеться легенько) і втретье промовив:
- "... что-ж так мелко берёте? "Небесная сотня"... несолидно как-то... маловато. Давайте уже "Небесный батальйон..."

Шановні! Не перетворіть тему у суперечку "ВІРНО ЧИ НЕВІРНО - ПОТРІБНО ЧИ НЕПОТРІБНО - ЕТИЧНО ЧИ НЕЕТИЧНО".

Кто хочет уже делает, сделал и будет делать. Так много, сколько хочет и может. А у Вас преамбула: давайте не спорить, но ТОТ то пусть не влазит. Влезут сами и одергнем и тему почистим. Зачем так запутывать с самого начала.

Сказали "Cпасибо": Shadow, Шурик, ruda98
КАЙ
12 сентября 2014 07:53
Сообщение #4

Master
  • 102

Сказали "Спасибо!" - 4584

Предупреждения:
...сьогодні ввечері приєднаюсь...

werwolf
12 сентября 2014 08:36
Сообщение #5

Master
  • 102

Сказали "Спасибо!" - 738

Предупреждения:
Сделал насколько смог. Хвастаться здесь не буду .

Сказали "Cпасибо": КАЙ, Shadow
Shadow
12 сентября 2014 08:59
Сообщение #6

Тень
  • 102

Предупреждения:
Меня,в моём начинании на этом форуме поддержала только leka.Найдётся тот,кто соберет вещи-окажу посильную помощь в организации и сборе.Выставлять все на показ нет нужды. Волонтеры на форуме есть.Много.И никто не выставляет это на всеобщее обозрение.Просто делают.Просто по зову сердца.

--------------------

Сказали "Cпасибо": ADA, leka
КАЙ
12 сентября 2014 09:13
Сообщение #7

Master
  • 102

Сказали "Спасибо!" - 4584

Предупреждения:
Shadow,
...Всё верно, а так ещё больше поможем...., ничего в очередном позыве-призыве плохого нет...

Сказали "Cпасибо": D.J.Owl
Shadow
12 сентября 2014 09:26
Сообщение #8

Тень
  • 102

Предупреждения:
КАЙ,
Нет.Я за то,что если сказал-сделай.
И за то,чтоб опубликовать,как хочет ТС результат.Без излишних размусоливаний.Свою тз уже сказала.Если кто решит взять на себя бремя сбора-свяжемся в личке и по телефону.Больше тут мне говорить нечего.
Делом,мои дорогие,делом.
Лекарства,вещи.....

--------------------

Сказали "Cпасибо": КАЙ
D.J.Owl
12 сентября 2014 12:36
Сообщение #9

Master
  • 102

Предупреждения:
Цитата: Shadow
Давайте лучше соберем посылку. Только кто этим займется?

Коли з різних об'єктивних причин зібрати посилку ні у кого не виходить - давайте я проїдусь по всіх - зберу, коли довірите.
Між іншим - про довіру. На посилці повинен бути опис поверх пакунка. То й буде "контрольна мітка".

А за картку казав не для того, щоб когось там відсотками підгодувати. Просто, наприклад, куплених 2-3 спальника, чи знов таки десяток пар теплих шкарпеток будуть більш корисними, ніж "з кожного по нитці". Та й одержувачам з такими посилками й легше, й зручніше, ніж розбирати, сортувати, прикидати шо кому підходить з "різнобарвного пакунка".

Цитата: ADA
А у Вас преамбула: давайте не спорить, но ТОТ то пусть не влазит.

Може не зовсім точно висловився... Коли й він проявить цікавість до участі - я лише "ЗА" - мав на увазі якомога менше пустих слів.

О-дев'яносто вісім-13чотири-80-тридцять вісім.

--------------------

Сказали "Cпасибо": Shadow
Хомяк
12 сентября 2014 16:22
Сообщение #10

Master
  • 102

Сказали "Спасибо!" - 5929

Предупреждения:
Я просто перечислял деньги на карту ... Не часто ...у самого безработица все ближе и ближе ...

--------------------
Если тебе плюют в спину , значит ты впереди...

Сказали "Cпасибо": Shadow, leka
leka
12 сентября 2014 22:56
Сообщение #11

Старейшина
  • 17

Сказали "Спасибо!" - 1804

Предупреждения:
Я немножко добавлю о посылках-всегда актуальны консервы, сгущенка в банках, чай/кофе, сигареты (люди, которые курили только парламент, прекрасно курят там эконом-класс, так что лучше подешевле и больше, но не прима без фильтра однозначно), сухое топливо, гигиена. Сейчас начинается уже сбор теплого белья, простых хлопковых футболок с длинными рукавами, термобелье, теплые и п/ш носки, обувь -ВСЕГДА, берцы можно заменить менее дорогими и хорошими рабочими ботинками с утяжеленными носками и такими системами типа гортекс, их делают в Украине и есть импортные, спальники уже нужны зимние. Если собираете куда то конкретно, то лучше связаться с командиром или знакомым из этого подразделения и уточнить самое необходимое. Если едете к тем, кто стоит больше месяца -захватите детские рисунки, они очень радуют наших ребят.
А вообще, лишним ничего не будет :smile-59:
И да-всем спасибо :smile-59:

--------------------
В темные времена хорошо видно светлых людей.(с)

Сказали "Cпасибо": Shadow, pervafchka, ruda98, D.J.Owl, Шурик, КАЙ
Шурик
13 сентября 2014 08:24
Сообщение #12

Master
  • 102

Сказали "Спасибо!" - 467

Предупреждения:
Цитата: leka
люди, которые курили только парламент, прекрасно курят там эконом-класс, так что лучше подешевле и больше, но не прима без фильтра однозначно

Красные Прилуки - беспроигрышный вариант.

--------------------
Процент неграмотных - величина постоянная, просто в наше время неграмотные умеют читать.

Сказали "Cпасибо": leka
D.J.Owl
13 сентября 2014 19:19
Сообщение #13

Master
  • 102

Предупреждения:
Цитата: leka
...всегда актуальны консервы...

Останнім часом лунають обережні побажання - креще ті, що в маслі, від "томатних" шлунку важко і печея...

--------------------

Сказали "Cпасибо": leka
leka
13 сентября 2014 21:25
Сообщение #14

Старейшина
  • 17

Сказали "Спасибо!" - 1804

Предупреждения:
Останнім часом лунають обережні побажання - креще ті, що в маслі, від "томатних" шлунку важко і печея...
Да, на это жалуются :smile-59: , люди, которым повезло стоять у воды в более привилегированном положении, они варят уху, потому что консервы достают, у кого есть полевые кухни, те вообще живут хорошо, но осовная часть -едят сухпаи и консервы, проблемы с желудком у многих.
Про медицину -таблетки для очистки воды, лоперамид (дешевый аналог имодиума но не менее эффективный), панкреатин, белый уголь, анальгетики. Кровоостанавливающие -роскошь, у целокса есть несколько более дешевых аналогов, если есть возможность, то респект.
Как правило, хоть какие то, но аптечки уже есть, а вот про "мелкие" но нужные те же уголь и прочие радости забывают.

--------------------
В темные времена хорошо видно светлых людей.(с)

Yura
14 сентября 2014 13:30
Сообщение #15

Master
  • 102

Сказали "Спасибо!" - 1465

Предупреждения:
З цією людиною знайомий особисто понад п'ятнадцять років, і іноді йому довіряю більше, ніж собі. :smile-30: Приєднуйтесь.

Сергію, а чи не можна передати кошти тобі при особистій зустрічі, а ти вже вирішиш куди саме важливіше їх відправити? Якщо ти зараз у Кременчуці, то можу привезти куди скажеш, тоді напиши мені в особистому повідомленні свій номер телефону, бажані місце й час передачі допомоги.

--------------------
Midnight Man

Вы никогда не сумеете решить возникшую проблему, если сохраните то же мышление и тот же подход, который привёл вас к этой проблеме. Альберт Ейнштейн

D.J.Owl
14 сентября 2014 13:36
Сообщение #16

Master
  • 102

Предупреждения:
Yura,
Відповів у особисту пошту.

--------------------

Сказали "Cпасибо": Yura
Быстрый ответ Ответить
1чел. читают эту тему (гостей: 1)
Пользователей: 0

Сейчас: 23 января 2018 08:07

Наша витрина

Последнее фото с форума

Управление фотоальбомами

Фотогалерея
Мои персональные альбомы
Создать новый альбом

Последнее фото
Альбом: Моделизм, занятие для мальчиков, больших и маленьких
Автор: Backfire

Все мы в детстве "клеили самолетики", большинство из нас про это уже и не помнит. Но есть люди для кого это занятие переросло из детского увлечения в страсть граничащую с искусством.

Актуальное на форуме

Задаём вопросы, получаем ответы. Вчера, 13:52 от КАЙ
РАСПРОДАЖА всего в квартире Вчера, 11:37 от vayn
Наука и Смысл Жизни 20 января 2018 00:42 от Nwczion
Nokia 515  19 января 2018 20:34 от kapriolyps
Владимир Шебзухов Стихи о детях и для детей 19 января 2018 15:16 от zakko2009
ФОРУМОВКИ. 19 января 2018 12:46 от Sirius
двигателисты нужна помощь +  18 января 2018 15:39 от alex_73
Продам цветы 16 января 2018 22:05 от vayn
Музыка настроения 16 января 2018 20:54 от Sirius
Фото, сделанные вами 16 января 2018 13:49 от Nuanoxwon
Молдавский коньяк отличного качества - 70 грн. литр 13 января 2018 13:16 от aprel2016
Мысли вслух или о чём ты сейчас думаешь!? 11 января 2018 15:57 от Сердж
Мой фотоаппарат, хвастаемся... 9 января 2018 20:37 от agrohimgzs
С праздником !!! 2 января 2018 10:35 от kapriolyps
C днём варенья !!! 23 декабря 2017 20:13 от AmchieEt
Шоб вы Усе были мЕне здоровы! 23 декабря 2017 09:32 от Robentpt
Сниму квартиру 16 декабря 2017 16:43 от Sirius
Род под на 4 удилища (+ видео установки) 16 декабря 2017 00:39 от Fishman333
Продам фидерную треногу под четыре удилища (+ видео) 5 декабря 2017 01:51 от Fishman333
Кормушка самосвал для зимней рыбалки 0,42 л. 5 декабря 2017 01:50 от Fishman333
Трегубова Оксана. ДЦП! 4 декабря 2017 15:16 от ksenona
Ноутбук Toshiba L300 3 декабря 2017 11:02 от vovanadze
\"Летят самолёты- привет Мальчишу\" © 2 декабря 2017 23:26 от DerTodBier
С колясками в магазин не входить! 1 декабря 2017 01:33 от XachezInsor
Каков спрос на строительные блоки и будут ли их покупать? 30 ноября 2017 17:56 от XachezInsor
колосаль про фунгицид прайс  25 ноября 2017 08:32 от agrohimyyt
Помощь в выборе телефона 23 ноября 2017 19:45 от kztu
Те, кто нас лечит. 23 ноября 2017 18:07 от Robentpt
Велобеседка 21 ноября 2017 10:23 от werwolf
Этот день в истории, исторические афоризмы 21 ноября 2017 10:22 от werwolf

Реклама на портале

реклама на портале

ТОП "Спасибо!"

ruda98 (8955)
Shadow (6303)
Хомяк (5929)
Yara (5070)