У Кременчуці, у старому кінотеатрі "Дніпро", вчора пройшла виставка мейл-арту, в якій прийняли участь художники зі США, Бразилії, Європи та Японії. Не обійшлося, звісно, і без українських художників, котрих в даному напрямку образотворчого мистецтва представив організатор цієї виставки, художник-кременчужанин Вадим Каторгін. Він став автором кількох виразних колажних робіт, створених в оновному із паперових, поліетиленових чи пластикових залишків речей побутового вжитку, на кшталт квитків, чеків, марок, банкнот чи упаковок з-під продуктів, привезених автором під час подорожування різними країнами світу. Більшість із них виконані з додаванням фарби та за участі фотографій різного змісту. Тут, свого часу впавши у око митця, опинилися і Індія, і революційний київський Майдан. Не менш яскравими виявилися роботи закордонних авторів. Втім японці, по-східному традиційно, виглядали найбільш лаконічними серед інших учасників показу. Зображені поодинокі фігури на тлі довколишнього колажного різнобарв'я мейл-арту кременчуцьким поціновувачам витончених концепцій сучасного живопису смакували доволі вишукано. Окрім преси та цікавих гостей, на подію завітали культурні і громадські активісти міста, а також кременчуцькі колеги по пензлю Вадима Каторгіна. Червоним вином друзів пригостив живописець Олексій Рубанов, котрий незабаром вирушить представляти Україну на мистецькому бієнале в Пекіні. Натхненно привітала колегу і кременчуцька художниця Валентина Крамаренко, яка нещодавно прийняла активну участь у масштабній і успішній виставці у місті Комсомольску. В середу о 18:00 у міській піцопивниці "Радіола" пройде майстер-клас з мейл-арту для всіх бажаючих долучитись до вміння створювати мистецтво з "будь-чого". Кременчук поступово стає мистецьким. Пишаймось і долучаймось!
*Мейл-арт - вид сучасного мистецтва, котрий має на меті створення арт-комунікації шляхом використання пошти та поштової корреспонденції чи реквізиту, інтернету та мобільного звязку (Вікіпедія).
Вы зашли на сайт как гость. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем, что-бы иметь возможность оставлять комментарии и пользоваться всеми службами портала.
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.