Регистрация
логин :
пароль :
    
Напомнить пароль?    


22 сентября 2021: Хомяк : Ладно...Всем пока. Тут по ходу делать нечего.
22 сентября 2021: Хомяк : Да нет. Скоро Новый год...
10 марта 2021: Язычник : Ну шо, к майофкє готуймося?! :)
31 января 2021: Голодный : С новым, 2022, годом! smile-17
29 июня 2020: Faza : smile-55
9 июня 2020: Заноза : smile-44
28 мая 2020: kztu : smile-17
5 мая 2020: Заноза : блин..сама себе написала! Персонка, это лично тебе..так сказать ПЕРСОНАЛЬНО!))
5 мая 2020: Заноза : Заноза,не дадим вымереть динозавру!
4 мая 2020: Голодный : Персончик, приветик! :-)
3 мая 2020: Заноза : PERSONA_GRATA,есть...раз в неделю
29 апреля 2020: PERSONA_GRATA : Тут есть кто живой ?
29 апреля 2020: PERSONA_GRATA : horovod
29 апреля 2020: PERSONA_GRATA : Всем приветик !
14 апреля 2020: vayn : Заноза,хгвчит да
13 апреля 2020: Заноза : vayn,не переживай. у нас у всех такая несудьба. Пентагон умирает)
11 апреля 2020: vayn : Видно не судьба -не Даёт закачать
11 апреля 2020: vayn : Заноза,напомни
8 апреля 2020: Заноза : vayn, привет, дорогой!А фотки в твои так и закачались
8 апреля 2020: vayn : привет землякам!
26 марта 2020: Заноза : фух. Устала..читать снизу вверх чат..а то картинка не вставится)
26 марта 2020: Заноза : жмешь Ввод один раз, потом второй раз ( будет уточняться по какой стороне поста тебе ее изобразить) и отправляешь)
26 марта 2020: Заноза : ищешь в сообщении иконку КАРТИНКА, жмешь, открывается окошко, туда заталкиваешь свой адрес
26 марта 2020: Заноза : открываешь картинку. Жмыкаешь " сохранить адрес картинки, бегом возвращаешься на пентагон, пока адрес не остыл
26 марта 2020: Заноза : Голодный,ща пару картофельных удобрений удалю на форуме и расскажу как вставлять
26 марта 2020: Заноза : Eugen.M,ты живой? Женился, детей наделал?)
26 марта 2020: Заноза : Голодный,вставлять картинку не получается?)
26 марта 2020: Eugen.M : Стабильно тихо и спокойно )
25 марта 2020: Голодный : Я пришёл! :-) А как получилось картинку вставить? Я тоже так хочу!
25 марта 2020: Заноза : блин...анализ опций чата завершен: редавктирование не работает. Удаление не фурычит. Будьте внимательны. конда пишете. Можете попалиться...как я))
Только зарегистрированные посетители могут писать в чате.

•   Кременчуг » Политика 
     
Вибори чи змагання дурисвітів?
     
31-08-2015, 18:55: Политика  Опубликовал: strelok_olga   |   Просмотров: 9063   |   Комментарии (0)
Вибори чи змагання дурисвітів?

Сьогодні "Опозиційний блок" та усі його дочерні новоутворення стали приводом для насмішок у соціальних мережах, адже є фактичним синонімом безладу та казнокладства, і не розуміють цього хіба що немовлята!

Як йшли в депутати,
Казали нам: «Люди!
Повірте, ніхто з вас
Забутий не буде».
Виходить, обранці
Нам правду казали.
Ніхто не забутий –
Усіх обікрали.

Олексій Бойко

Ще не так давно, ідучи на вибори, президент-втікач обіцяв почути кожного, тож в погаслих й вицвілих очах багатьох українців зблиснули діамантові горошини надії. Назбиравши повні вуха обіцянок, частина з них повірила у можливість жити заможно за демократичними законами, вільно обирати свій шлях, впливати на життя, на владу, формувати та висувати політиків, які будуть представляти інтереси більшості, Але, як виявилося, то були лише слова. Так само на всіх рівнях влади повні торби обіцянок роздавали і його менші побратими-регіонали. Вже наступного дня, опинившись при владі, наші вожді й поводирі геть змінили свої орієнтири й вдалися до переділу території впливу, переділу влади, а заодно й переділу душ. Свого часу маючи все, народ всього й лишився. «Паперєднікі» ще раз довели, що влада для владолюбців – повітря, якою вона дихає, наповнює груди, припинає до ноги своїх підлеглих. При цьому вождізм не обмежувався тільки їхнім цехом – провінцій для впливу не передбачалося.

Подробнее...  |  Обсудить на форуме

     
Ганебне вето Росії
     
30-07-2015, 10:43: Политика  Опубликовал: strelok_olga   |   Просмотров: 1388   |   Комментарии (0)
Ганебне вето Росії

У середу, 29 липня, в Нью-Йорку відбулось засідання Ради Безпеки ООН, на розгляд якої винесли проект резолюції щодо створення міжнародного трибуналу у справі падіння малайзійського рейсу MH17.

Авторами документу виступили Малайзія, Нідерланди, Австралія, Україна і Бельгія. Резолюція передбачала низку кроків, завдяки яким винні в авіакатастрофі мали понести справедливе покарання. Крім того, у разі доведення злочину повинні бути покарані і ті, хто віддавав накази, підбурював або схиляв до скоєння злочину.

Зокрема, може йтися про командувачів збройними формуваннями або людей, які діють в ролі таких. При цьому суд може відбуватися заочно. Трибунал повинен складатися з трьох головних органів: палат суддів (одна з них займеться досудовим розглядом, друга – самим судовим процесом, третя - можливими апеляціями), прокурора і канцелярії. Вердикти повинні виносити троє суддів. В апеляційній палаті ж буде п'ять осіб. Призначатися судді повинні на п'ять років генсеком ООН за поданням країн-членів організації. Максимальний можливий термін за підсумками розгляду - 30 років в'язниці або довічне ув'язнення. Вердикт трибуналу повинен бути пріоритетним порівняно з вердиктами національних судів.

Однак резолюція не була ухвалена через голосування російської делегації "Проти", Китай, Венесуела і Ангола утримались.

Подробнее...  |  Обсудить на форуме

     
Коли батька звати Морок, а матір кличуть Системою
     
22-07-2015, 16:08: Политика  Опубликовал: strelok_olga   |   Просмотров: 1413   |   Комментарии (0)
Коли батька звати Морок, а матір кличуть Системою

Політична аналітика подій, пережитих українським суспільством від часів першого і другого Майданів до сьогодні наближує до висновку у якості запитання - чи ж буде третій?

Якщо уважно прочитати сторінки прожитого часу, складається враження, що не тільки люди перебувають у масках, все життя навколо нас – маска. Вірою у краще майбутнє жили наші діди, будуючи розвинений соціалізм сподівалися на зміну навколишнього світу наші батьки, а коли нові покоління вступили в епоху Незалежності, всі ми сподівалися, що нависіваємо безліч щасливих днів у несходжені обрії щастя.

Як не дивно, але нові часи й нові люди не справдили нових надій народу, який так було повірив у помаранчеву команду, що прийшла до влади десять років тому.

Не склалося чи то не судилося покращити життя народу «вже сьогодні» й наступній команді, яка проголошувала яскраві гасла перед телекамерами, а насправді продовжувала грабувати свій обездолений народ, утрамбовуючи свої «здобутки» у золоті батони.

Подробнее...  |  Обсудить на форуме

     
Facebook видалив сторінку «Азова»
     
9-07-2015, 13:46: Политика  Опубликовал: strelok_olga   |   Просмотров: 1322   |   Комментарии (0)
Facebook видалив сторінку «Азова»

Адміністрація соціальної мережі Facebook видалила сторінку полку «Азов». Про це повідомила ресс-служба підрозділу.

- 7 липня о 13:30 офіційну сторінку полку «Азов» у Facebook під назвою «Батальйон спеціального призначення «Азов» – нова сторінка» видалила адміністрація соцмережі без попереджень. Ще не відомо, що стало причиною видалення сторінки, яка налічує понад 50 тисяч підписників», – йдеться у заяві.

Наразі у полку з'ясовують причини блокування та видалення сторінки.

Подробнее...  |  Обсудить на форуме

     
У Мінську відбулися переговори з представниками ДНР і ЛНР
     
8-07-2015, 14:16: Политика  Опубликовал: strelok_olga   |   Просмотров: 1164   |   Комментарии (0)
У Мінську відбулися переговори з представниками ДНР і ЛНР

У Мінську відбулися консультації контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі з представниками самопроголошених Донецької і Луганської народних республік.

У Мінську також провели засідання підгруп з політичних, гуманітарних, економічних питань та безпеки. Зустрічі тривали в закритому режимі.

Як повідомив спеціальний представник ОБСЄ Мартін Сайдік, переговори пройшли конструктивно. За словами Сайдіка, наступна зустріч групи відбудеться через два тижні. "Думаю, що наступного разу, через два тижні, ми можемо сподіватися вже на якісь конкретні кроки", - сказав він.

Подробнее...  |  Обсудить на форуме

     
Що забув Андрій Ілларіонов у Кременчуці?
     
8-07-2015, 12:36: Политика  Опубликовал: strelok_olga   |   Просмотров: 1318   |   Комментарии (0)
Що забув Андрій Ілларіонов у Кременчуці?

Екс-радник Володимира Путіна, засновник і президент некомерційної організації «Інститут економічного аналізу», опозиційний до існуючого політичного режиму РФ діяч Андрій Ілларіонов суворо критикує імперські настрої і наміри колишнього боса, передрікаючи фактичне падіння пост-радянської політсистеми в Росії. Виявилося, не менш нещадно аналітик критикує і українську владу, що самій владі не до вподоби, як і не до вподоби деяким українським журналістам.

Вчора, 7 липня, екс-радник керманича РФ з економічних питань відвідав Кременчук, де місцеві кореспонденти не соромлячись і досить прямолінійно поцікавились, в чому саме пролягла причина такого неочікуванного візиту. Пояснення виявилося досить розмитим, мовляв, гість цікавиться життям центральної України, а Кременчук є точкою перетину усих без виключення економічних і політичних її вісей. Чому ж насправді візит Ілларіонова стався напередодні місцевих виборів, лишається лише здогадуватись. Тим більше, що останній активно критикував діяльність сьогоднішньої влади країни і прямо та побічно звинувачував її у потенційному позбавленні України суверенітету після підписання Мінську-2 та можливому дефолті і шантажі західних кредиторів.

Подробнее...  |  Обсудить на форуме

     
Обращение деток валютных заемщиков к Президенту Украины.(видео)
     
8-07-2015, 08:29: Политика, Важно  Опубликовал: R.Sergey   |   Просмотров: 11605   |   Комментарии (0)

Предвыборные обещания Гаранта законов Украины по поводу реструктуризации валютных кредитов.
Закон о реструктуризации Верховной Радой принят в третьем чтении и в целом за него проголосовали 229 народных депутатов. Но под давлением банков некоторые депутаты (которые проголосовали за этот закон) начали писать заявления об отзыве голосов.
Сегодня для того, чтобы снять ответственность с власти, происходит натравливание одних людей на других. Сейчас против граждан-заемщиков работает вся система, а их интересы не учитываются. Банки бояться потерять свои баснословные прибыли, а то, что много заемщиков останется без жилья, на покупку которого брали валютные кредиты, их не интересует.
Обращение деток валютных заемщиков к Президенту Украины.(видео)

Подробнее...  |  Обсудить на форуме

     
Сон валютного позичальника або Порошенкові казки
     
6-07-2015, 16:52: Политика, Важно  Опубликовал: R.Sergey   |   Просмотров: 9865   |   Комментарии (0)

Доброго дня друзі. Вибачаюсь , но сьогодні буду краток - роботи багато, і буряки колосяться і ананаси посапувать нада поетому начнем. Вчора, не памятаю в кого( мабуть склєроз), але появився допис про те що хтось із депутатів заявив , що він та вся Україна не збираються платити за набрані нами в кредит Порш КАЄНИ. Провівши собствєнне розслідування , та порозпитувавши у своїх односельців, які на цьому розуміються я вияснив , що Порш КАЄН це оказується не матюк, а така крутюча машина, в якій даже вікна одкриваються кнопкою, а не ручкою. Офігєвший от такого багатства, я сам собі завідуя , кинувся до гаража щоб глянуть на єто чудо заморського автопрома, но на пів путі остановився од освіжающого возгласа коханої супруги - куди ти придурок, в тебе ж і гаража не має. В глубінє душі понімая. що десь вона таки права, з горя випив склянку парного молока та ліг спать.
Сон валютного позичальника або Порошенкові казки

Подробнее...  |  Обсудить на форуме

     
Саакашвілі: в ОДА вимагають відкати за вкладення інвестицій
     
4-07-2015, 13:14: Политика  Опубликовал: strelok_olga   |   Просмотров: 1357   |   Комментарии (0)
Саакашвілі: в ОДА вимагають відкати за вкладення інвестицій

Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі заявив, що в облдержадміністрації в іноземних інвесторів вимагають «відкат» за вкладення інвестицій 880 млн дол.

Про це Саакашвілі заявив вчора ввечері під час зустрічі з керівниками управління взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції, а також відділу внутрішнього аудиту.

Про це голова ОДА повідомив, коментуючи «бездіяльність чиновників адміністрації», які йому доповіли, що, зокрема, у роботі департаменту екології та природних ресурсів виявлено лише незначні порушення.

«Нещодавно говорив з інвесторами, які скаржаться на екологічний департамент. Йдеться про 880 млн доларів інвестицій в Одесу. Ми не говоримо про пляжі, а про місце у внутрішній частині міста… Їм не дають дозвіл і абсолютно прозоро натякають на хабар. І це (дозвіл – УНІАН) не видають без жодних пояснень вже тривалий час», – заявив Саакашвілі.

Керівник області акцентував, що називати роботу департаменту «з деякими недоліками – м’яко кажучи, неправда, ми говоримо про катастрофу».

Подробнее...  |  Обсудить на форуме

     
Доклад ООН по Украине разгромил официальную версию Кремля
     
3-07-2015, 11:59: Политика  Опубликовал: strelok_olga   |   Просмотров: 1295   |   Комментарии (0)
Доклад ООН по Украине разгромил официальную версию Кремля

К 18 августа украинское правительство вернуло контроль над частью региона в Донецкой и Луганской областях, ранее занятых вооруженными боевиками, и восстановило правовой порядок. Беженцы еще с начала августа стали возвращаться домой. Государственные ведомства и волонтеры начали восстанавливать жилищно-коммунальную инфраструктуру, расчищать и разминировать улицы, восстанавливать разрушенные здания. В Славянске снова заработали социальные службы и жители начали получать пособия и пенсии, которые не платили с апреля, когда город оказался под контролем боевиков. Украинские власти окружили Донецк и Луганск, которые оставались под контролем боевиков из ДНР и ЛНР.

Между 24 августа и 5 сентября бои усилились. Вооруженные группировки из самопровозглашенных ДНР и ЛНР усиливались все большим числом зарубежных боевиков, в том числе граждан Российской Федерации. 27 августа так называемый «премьер-министр» самопровозглашенной Донецкой народной республики Александр Захарченко заявил на российском телевидении, что в числе вооруженных группировок воюют около 3-4 тысяч россиян, включая бывших или действующих российских солдат, находящихся в отпуске.

Боевики атаковали позиции, которые ранее вернули под свой контроль украинские военные, прежде всего в Донецкой области. Во многих областях украинские вооруженные силы подвергались артиллеристским обстрелам из современных вооружений. Украинские военные были вынуждены оставить свои позиции и в некоторых других областях на Юго-Востоке, включая приграничный город Ново-Азовск, отбитый у украинских войск 27 августа.

Подробнее...  |  Обсудить на форуме

     
Наша нова Конституція нас берегтиме?
     
29-06-2015, 10:56: Политика  Опубликовал: tosia   |   Просмотров: 1696   |   Комментарии (0)
Наша нова Конституція нас берегтиме?

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк упевнений, що нова Конституція держави зміцнить основні права та свободи українського громадянина. Про це вчора, принагідно до святкування Дня Конституції, він офіційно заявив широкому суспільному загалу.

- Сьогодні ми святкуємо День Конституції – Основного Закону нашої країни. Цей правовий акт наділений народом України вищою юридичною силою. І тільки сам народ може вирішувати, якими мають бути політична і економічна система держави. Скільки повноважень має отримати кожна з гілок влади, скільки влади залишиться в центрі і скільки її негайно варто передати на місця, - наголосив Яценюк.

Також прем’єр висловив переконання, що «нова Конституція України закріпить основні права та свободи громадян, зобов’язання держави перед її громадянами і громадянина перед своєю державою, підтвердить територіальну цілісність нашої країни, затвердить політичну та економічну децентралізацію і створить надійний фундамент для динамічного розвитку країни». На думку голови українського уряду, нова Конституція ще має врегулювати питання балансу влади, збільшення повноважень разом із збільшенням відповідальності для регіонів, справедливого судочинства, ефективної прокуратури, створення дієвих органів у боротьбі з корупцією. Але задля реалізації всього цього Конституція має отримати підтримку народу.

Подробнее...  |  Обсудить на форуме

     
Порошенко захищає права Януковича в КС?
     
23-06-2015, 11:17: Политика  Опубликовал: tosia   |   Просмотров: 1293   |   Комментарии (0)
Порошенко захищає права Януковича в КС?

Президент Порошенко просить визнати неконституційним закон про позбавлення екс-президента Януковича звання Президента України. З цим він навіть звернувся до Конституційного Суду України.

Ця звістка, що поширилася у медіа наприкінці минулого тижня, обурила широкий загал, мовляв, з чого б це раптом Петро Олексійович почав відстоювати права колишнього голови держави, звинуваченого у ряді найважчих злочинів по відношенню до неї та її народу.

Як пояснюють українські юристи та політологи, в даній справі вся суть полягає в тому, що процедури імпічменту президента Януковича не було, а тому рішення про позбавлення його законного до цього моменту звання Президента виглядає в такому світлі незаконно. Тому Петро Порошенко, як гарант Конституції, звернувся до суду з метою перевірки обставин справи і її розгляду через конституційну призму.

Подробнее...  |  Обсудить на форуме

     
Гроші згорілої нафтобази відмивав «младоолігарх» Курченко?
     
20-06-2015, 08:00: Политика  Опубликовал: tosia   |   Просмотров: 1208   |   Комментарии (0)
Гроші згорілої нафтобази відмивав «младоолігарх» Курченко?

Документи, що потрапили в інтернет, свідчать про те, що до відмивання грошей, зароблених незаконним шляхом у мережі АЗС фірми БРСМ, причетний наймолодший олігарх України, регіонал, що наразі переховується в Росії, горезвісний Сергій Курченко.

Нагадаємо, що серія вибухів і пожежа на нафтобазі БРСМ в селі Крячки Васильківського району Київської області забрали життя п’ятьох людей.

Виявляється, дана нафтобаза була побудована і експлуатувалася без належних дозволів, більше того, на ній порушувалися всі можливі норми безпеки.

Крім того, у ЗМІ потрапили матеріали слідства, згідно з якими компанія БРСМ, що входить в орбіту бізнес-інтересів соратника Януковича Едуарда Ставицького, є ланкою в ланцюзі масштабної схеми з відмивання брудних грошей.

Одна зі сторінок цих матеріалів була опублікована в мережі радником міністра внутрішніх справ Антоном Геращенко.

Подробнее...  |  Обсудить на форуме

     
Полный текст доклада «Путин. Война». 1 часть.
     
15-05-2015, 10:00: Политика, Украина и мир  Опубликовал: tosia   |   Просмотров: 2283   |   Комментарии (0)
Полный текст доклада «Путин. Война». 1 часть.

Идея этого доклада принадлежит Борису Немцову. Однажды он зашел в партийный штаб и громко сообщил: «Я придумал, что делать. Надо написать доклад «Путин. Война», издать его огромным тиражом и раздавать на улицах. Расскажем, как Путин развязал эту войну. Только так мы победим пропаганду». Немцов победоносно смотрел на окружающих, как он делал каждый раз, когда ему приходила в голову удачная идея. «Как тебе, Шорина? Нравится?» — приобнял он Ольгу.

С начала 2015 года Борис стал собирать материалы для доклада. Он много работал с открытыми источниками, находил людей, которые могли поделиться информацией. Немцов верил, что попытка остановить войну — это и есть настоящий патриотизм. Война с Украиной — подлое и циничное преступление, за которое наша страна расплачивается кровью своих граждан, экономическим кризисом и международной изоляцией.

Никому в России эта война не нужна, кроме Путина и его окружения. Борис не успел написать текст доклада. 27 февраля он был убит на Большом Москворецком мосту, прямо у стен Кремля. Завершить дело Немцова взялись его соратники, друзья и люди, которые считали эту работу важной. В основу доклада легли те материалы, которые подготовил Борис. Содержание, рукописные заметки, документы — все, что он оставил, было использовано при подготовке текста.

Подробнее...  |  Обсудить на форуме

     
Полный текст доклада «Путин. Война». 2 часть.
     
15-05-2015, 10:00: Политика, Украина и мир  Опубликовал: tosia   |   Просмотров: 1405   |   Комментарии (0)
Полный текст доклада «Путин. Война». 2 часть.

Идея этого доклада принадлежит Борису Немцову. Однажды он зашел в партийный штаб и громко сообщил: «Я придумал, что делать. Надо написать доклад «Путин. Война», издать его огромным тиражом и раздавать на улицах. Расскажем, как Путин развязал эту войну. Только так мы победим пропаганду». Немцов победоносно смотрел на окружающих, как он делал каждый раз, когда ему приходила в голову удачная идея. «Как тебе, Шорина? Нравится?» — приобнял он Ольгу.

С начала 2015 года Борис стал собирать материалы для доклада. Он много работал с открытыми источниками, находил людей, которые могли поделиться информацией. Немцов верил, что попытка остановить войну — это и есть настоящий патриотизм. Война с Украиной — подлое и циничное преступление, за которое наша страна расплачивается кровью своих граждан, экономическим кризисом и международной изоляцией.

Никому в России эта война не нужна, кроме Путина и его окружения. Борис не успел написать текст доклада. 27 февраля он был убит на Большом Москворецком мосту, прямо у стен Кремля. Завершить дело Немцова взялись его соратники, друзья и люди, которые считали эту работу важной. В основу доклада легли те материалы, которые подготовил Борис. Содержание, рукописные заметки, документы — все, что он оставил, было использовано при подготовке текста.

Подробнее...  |  Обсудить на форуме

     
Документальне викриття для Путіна побачило світ у друці
     
14-05-2015, 11:40: Политика  Опубликовал: tosia   |   Просмотров: 1280   |   Комментарии (0)
Документальне викриття для Путіна побачило світ у друці

Соратники Нємцова таки оприлюднили документи, через які, на їхню думку, опозиціонера й було убито

«Путін. Війна» - книга Нємцова про злочини російської армії та Кремля проти України та власного народу, яка нарешті вийшла друком. У ній викладено матеріали, що їх у переддень своєї смерті планував оприлюднити російський опозиційний політик і головний суперник нинішнього голови Кремля на майбутніх президентських виборах у Росії, і це за прогнозами більшості політичних аналітиків, Борис Нємцов.

Про опублікування видання днями повідомив сайт «Громадського телебачення». Також джерело повідомляє, що роботу над книгою, яка нарешті побачила світ, щойно закінчили однодумці і соратники убитого під стінами Кремля у березні Бориса Нємцова.

Подробнее...  |  Обсудить на форуме

     
Новости
     

Это актуально


Пульс города


Закон


Городская власть


Экономика Кременчуга


Политика


Криминал


Проишествия


Культурные события


Здоровье


Экология


Образование


Кременчуг спортивный


Полтавщина


Новости Украины


     
Последнее фото с форума
     

     
Управление фотоальбомами
     
Фотогалерея
Мои персональные альбомы
Создать новый альбом

Последнее фото
Альбом: ??????????
Автор: ????????


     
Актуальное на форуме
     
Вареники,галушки и прошие мучные вкусняшки. 13 января 2022 10:59 от Asta
Наука и Смысл Жизни 11 января 2022 22:14 от Nwczion
С Рождеством Христовым !!! 27 декабря 2021 15:57 от Asta
удобрения для клубники  24 декабря 2021 11:17 от agrohimxgf
кристалон для томатов  24 декабря 2021 00:09 от agrohimxgf
Салаты. 11 декабря 2021 15:21 от Asta
наружная канализация в частном доме  9 декабря 2021 10:32 от Patriotnoc
вода и канализация в частном доме  9 декабря 2021 06:50 от Patriotmfu
бурение цена  9 декабря 2021 06:14 от Patriotjsu
удобрение деревьев осенью  8 декабря 2021 13:22 от agrohimxgf
удобрения химия  8 декабря 2021 03:33 от agrohimxgf
бурение скважин воду область рассрочку  8 декабря 2021 01:46 от Patriotjsu
Анекдотик... 8 декабря 2021 01:06 от avaidoslonodo
скважина сколько воды  7 декабря 2021 23:30 от Patriotnoc
гербициды беларуси  7 декабря 2021 18:50 от agrohimxgf
подкормка азотом растений  7 декабря 2021 09:15 от agrohimxgf
вентиляция канализации в частном доме  7 декабря 2021 07:07 от Patriotmfu
Владимир Шебзухов Стихи о детях и для детей 6 декабря 2021 22:25 от zakko2009
удобрение соль  25 ноября 2021 19:55 от agrohimxgf
удобрение азот  25 ноября 2021 08:58 от agrohimxgf
Каша 21 ноября 2021 09:24 от Asta
заправка картриджа пантум  17 ноября 2021 14:46 от rentdresivf
компьютер диагностика  16 ноября 2021 23:03 от Warriornug
цветной картридж заправка  14 ноября 2021 17:44 от rentdresshu
принтер ремонт  14 ноября 2021 12:58 от Warriornug
сайт создание продвижение  14 ноября 2021 02:37 от rentdresivf
заправка картриджей на месте  14 ноября 2021 01:43 от Warriornug
фунгициды для роз  18 октября 2021 02:46 от agrohimxgf
мочевина купить минск  17 октября 2021 19:44 от agrohimxgf
веб дизайн  5 октября 2021 11:14 от rentdresivf

     
ТОП "Спасибо!"
     
ruda98 (8967)
Shadow (6305)
Хомяк (5930)
Yara (5070)
kztu (5024)
КАЙ (4585)
Backfire (4138)
Заноза (3910)
Язычник (3901)