Регистрация
логин :
пароль :
    
Напомнить пароль?    


28 мая 2020: kztu : smile-17
5 мая 2020: Заноза : блин..сама себе написала! Персонка, это лично тебе..так сказать ПЕРСОНАЛЬНО!))
5 мая 2020: Заноза : Заноза,не дадим вымереть динозавру!
4 мая 2020: Голодный : Персончик, приветик! :-)
3 мая 2020: Заноза : PERSONA_GRATA,есть...раз в неделю
29 апреля 2020: PERSONA_GRATA : Тут есть кто живой ?
29 апреля 2020: PERSONA_GRATA : horovod
29 апреля 2020: PERSONA_GRATA : Всем приветик !
14 апреля 2020: vayn : Заноза,хгвчит да
13 апреля 2020: Заноза : vayn,не переживай. у нас у всех такая несудьба. Пентагон умирает)
11 апреля 2020: vayn : Видно не судьба -не Даёт закачать
11 апреля 2020: vayn : Заноза,напомни
8 апреля 2020: Заноза : vayn, привет, дорогой!А фотки в твои так и закачались
8 апреля 2020: vayn : привет землякам!
26 марта 2020: Заноза : фух. Устала..читать снизу вверх чат..а то картинка не вставится)
26 марта 2020: Заноза : жмешь Ввод один раз, потом второй раз ( будет уточняться по какой стороне поста тебе ее изобразить) и отправляешь)
26 марта 2020: Заноза : ищешь в сообщении иконку КАРТИНКА, жмешь, открывается окошко, туда заталкиваешь свой адрес
26 марта 2020: Заноза : открываешь картинку. Жмыкаешь " сохранить адрес картинки, бегом возвращаешься на пентагон, пока адрес не остыл
26 марта 2020: Заноза : Голодный,ща пару картофельных удобрений удалю на форуме и расскажу как вставлять
26 марта 2020: Заноза : Eugen.M,ты живой? Женился, детей наделал?)
26 марта 2020: Заноза : Голодный,вставлять картинку не получается?)
26 марта 2020: Eugen.M : Стабильно тихо и спокойно )
25 марта 2020: Голодный : Я пришёл! :-) А как получилось картинку вставить? Я тоже так хочу!
25 марта 2020: Заноза : блин...анализ опций чата завершен: редавктирование не работает. Удаление не фурычит. Будьте внимательны. конда пишете. Можете попалиться...как я))
25 марта 2020: Заноза : парень с обнадеживающим ником ГОЛОДНЫЙ!! прийди-увеличь активность посетителей Пентагона!!
5 марта 2020: Заноза : Yura, smile-29 horovod
3 марта 2020: Yura : smile-27 do
3 марта 2020: Yura : Заноза, smile-31
1 марта 2020: Заноза : leka, smile-03 да понятно! я про активное общение на форуме огромной кучи народа говорю!) Даже Серега на начальных стадиях шутил и отрывался оч даже зажигательно)
1 марта 2020: leka : В основном мы и дружим, некоторые только отвалились
Только зарегистрированные посетители могут писать в чате.

•   Кременчуг » Пульс города » Карта «наливайок» міста 


 
     

Карта «наливайок» міста

     
18-03-2015, 13:22: Пульс города
Поделись новостью с друзьями на:

Карта «наливайок» міста

Вступ: Інфраструктура нашого міста за останні роки впевнено розширилась та зміцніла. Його «обличчя» стало в більшій мірі відповідати європейським стандартам. Втім «прогалини» відповідності до цих стандартів все ж таки лишилися, і по ним сміливо можна створювати мапу несприятливих зон у мікрорайонах міста. В результаті вийде така собі мапа «міста гріху», неприхованого й неприкритого, адже його осередки усюди, куди втрапляє око, чи не на кожному кроці, прямісінько поміж нас.

Селище Молодіжне. Район ЗОШ № 12. Поруч з територією загальноосвітнього навчального закладу піцерія «Трембіта», славнозвісне місце для галасливих «масових гулянь» тутешніх жителів. Неподалік спортивного майданчика школи майорить кіоск з ваблячою назвою «Живе пиво». Вздовж шкільного паркану розташовано продовольчий та речовий ринок, де у вільному продажу реалізовуються алкоголь і тютюнові вироби. А ще – ритуальну атрибутику у вигляді похоронних вінків, стрічок тощо. Їх, власники дрібного бізнесу вивішують прямісінько на паркан дитячого закладу освіти. Недоречність на лице.

Зупинка Аврора. Бар в торговому центрі, з жіночим іменем «Світлана». Тут безсоромно розливають горілку прямо з пластикових пляшок. Не зважаючи на сусідство райвідділу міліції, що знаходиться поряд, за парканом. Невже тут не знають про те, що діється за парканом?

Тролейбусна зупинка «Міськводоканал». Зовсім донедавна тут, поряд із дитячим майданчиком та міні-зоопарком новооблаштованого скверу Соснового у районі Водоканал, за зупинкою міського транспорту, нахабно розтинав простір характерним смородом неякісного біо-туалету та зазвичай непристойним галасом своїх завсідників ще один заклад для питущих, який має підпільну назву «Шериф». Не дивлячись на багаточисленні скарги містян, жителів району та невдоволення батьків, котрі регулярно відпочивають тут з власними дітьми, зелений тент відомого українського алкогольного бренду із «зеленими чоловічками», які не зважають на норми суспільної поведінки, нікуди не випаровувався впродовж десятиліть. Втім міська влада таки знесла заклад під час реконструкції тролейбусної зупинки. Наразі однією проблемою у вигляді антисанітарного та аморального закладу у місті стало менше. Слава богу.

Вулиця Київська. Так званий «спальник». На «п’ятачку» між житловими багатоповерхівками розмістилися відразу декілька славнозвісних «наливайок». Одна примикає до магазину з характерною назвою «Оковита», що нібито й натякає і зазиває потенційних клієнтів зазирнути до чарки. Вона являє собою павільйон, обшитий будматеріалом, до якого прилаштований біотуалет, що своєю присутністю дещо псує місцевий ландшафт. По ліву руку від розсадника п’яних бійок в стіну п’ятиповерхового будинку «вмонтовано» ще одне «Живе пиво». Зліва на розі – «відреставрований» під бар колишній «генделик», що займає одноповерхову металеву конструкцію й, скидається на те, розрахований на завсідників з низьким рівнем доходу. Не зайвим буде додати, що повз дані чудо -«заклади» щоранку також проходить величезний потік дітей та підлітків мікрорайону, які навчаються в Кременчуцькому ліцеї інформаційних технологій №30 та ЗОШ №28, що є сусідами.

Центральна вулиця міста – вулиця Ленінська, на якій розташовано оновлений сквер Жовтневий. Прямо навпроти нових кованих лавок та квітучих клумб, за рогом міського Будинку торгівлі, пролягає вулиця Карла Маркса, рясно насичена освітянськими установами. Міське управляння освіти, Кременчуцька спеціалізована школа I-III ступенів №10 з поглибленим вивченням англійської мови. Не обійшлося і тут без «всюдисущої» забігайлівки, що проглядається зі скверу Жовтневого, «видаючи» себе стандартною зеленою «таблеткою» вивіски пивного бренду «Оболонь». Така собі підтримка вітчизняного виробника. От тільки, знову ж таки, в невдалому, якщо не сказати неприпустимому, сусідстві вже з двома «мекками» науки. І, вочевидь, щоб мало не було, тут же, по вулиці Карла Маркса, вікнами навпроти будівлі міського Управління освіти «світиться» загалом симпатична і патріотична пивна кнайпа «Нова Диканська». Виходить, по одному закладу для любителів хмільних напоїв на кожен заклад освіти. Отак собі виходиш за поріг альма-матер і відразу потрапляєш у світ алкогольного балагану. Питання напрошується саме собою: куди у суспільстві поділася логіка?

Центральний ринок міста. Вказівник «відправляє» всіх прихильників улюбленого напою Омара Хаяма зазирнути на дно істини. Тобто у вино. Розлив білого, червоного, рожевого і ще бог знає якого, триває тут у будь-яку пору року і спека тому не завада. Захмелілі «прихожани» до цього алкогольного храму розносять пари вжитої рідини вздовж прилеглих до магазину вулиць. Тож колорит середньовіччя вирізняє ринкову площу сучасного Кременчука.

Міський палац культури імені Петровського. Головний міський осередок культури, де проходять концерти, виступи відомих особистостей, святкування визначних та урочистих подій. Тут виріс та займається не один дитячий та юнацький творчий колектив міста, його перспективний потенціал. Ну як тут обійтися без чергової «наливайки»? Питання, схоже, риторичне. Обійтися не вийшло. Фірмовий тент «Оболонь» і тут погано приховує любителів пінного золота, які вечорами та вихідними долучаючись до культурного життя, у веселому ражі співають голосних та не надто пристойних пісень.

Район Раківки. Паркова зона. Навпроти – гамірний «заклад» сумнівної репутації. Відвідувачам парка частенько доводиться спостерігати на власні очі «погане кіно про поганих хлопців з поганим кінцем»: бійки, крики, матюки, а іноді, навіть ножові поранення. Все те – невідворотна частина буденності містян у цьому районі. Знову ж таки виникає запитання: кому це потрібно?

Район Занасипу. Ситуація повторюється. Нетверезі крикуни розтинають простір навколо себе голосними алкогольними «проповідями» і різкими жестами рук. Як і скрізь, місцевих жителів це дратує, вони критикують, залишаються не вдоволеними, ображаються. Втім, як і жителі інших районів міста, вдіяти нічого не можуть.

Висновок: Подібних «закладів» у місті достатньо. Фактом свого існування вони викликають відразу у пересічних громадян. Коли ж мова йде про подібні «сусідства» виникає цілий ряд питань до влади. І основне з них: куди вона дивиться? Відомо куди, в бік прибутковості. Втім, обираючи нову владу, все ж таки хочеться сподіватися на те, що за наявності вищезазначених проблем їхнє вирішення прийде. І керуватиметься воно категоріями совісті і честі, а не безсоромного наживання на чужому горі.

Автор: Ольга Смирнова
pentagon.in.ua

 Опубликовал: tosia   |   Просмотров: 768   |   Комментарии (0)  |   Обсудить на форуме


html-cсылка на публикацию
BB-cсылка на публикацию
Прямая ссылка на публикацию

Вы зашли на сайт как гость.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем,
что-бы иметь возможность оставлять комментарии и пользоваться всеми службами портала.

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

     
Новости
     

Это актуально


Пульс города


Закон


Городская власть


Экономика Кременчуга


Политика


Криминал


Проишествия


Культурные события


Здоровье


Экология


Образование


Кременчуг спортивный


Полтавщина


Новости Украины


     
Последнее фото с форума
     

     
Управление фотоальбомами
     
Фотогалерея
Мои персональные альбомы
Создать новый альбом

Последнее фото
Альбом: ??????????
Автор: ????????


     
Актуальное на форуме
     
кристалон  Сегодня, 10:16 от agrohimxgf
ремонт принтеров эпсон в минске  Сегодня, 03:22 от Warriornug
бурение на воду цена  4 июня 2020 22:56 от Patriotnoc
удобрение хвойных купить  4 июня 2020 12:44 от agrohimxgf
Консервируем... 3 июня 2020 15:38 от Asta
заправка картриджей восстановление картриджей  2 июня 2020 11:58 от Warriornug
ремонт плат компьютера  1 июня 2020 23:33 от Warriornug
Мысли вслух или о чём ты сейчас думаешь!? 31 мая 2020 15:40 от Голодный
воду в дом из скважины цена  31 мая 2020 04:26 от Patriotmfu
цены скважин бурение область  30 мая 2020 09:05 от Patriotjsu
Мобилография - фото и видео на мобильный 28 мая 2020 17:31 от kztu
бурение артезианских скважин  27 мая 2020 12:46 от ParkerTew
Наука и Смысл Жизни 22 мая 2020 03:21 от Nwczion
Карантин 5 мая 2020 15:14 от Заноза
Как я провел уикенд 8 апреля 2020 23:17 от vayn
Каша 25 марта 2020 13:27 от Заноза
позыв на форумовку 21 марта 2020 15:20 от Заноза
Астрофотопроект: фотографируем космос 21 марта 2020 15:15 от Заноза
Выпечка 2 марта 2020 09:48 от Asta
Советы пикапера 1 марта 2020 19:46 от Заноза
Футбол в Кремне!!! Для болельщиков и местных футболистов 1 марта 2020 14:37 от Заноза
Как похудеть? 1 марта 2020 10:05 от Заноза
Прощенное воскресенье. 1 марта 2020 10:01 от Заноза
Вареники,галушки и прошие мучные вкусняшки. 29 февраля 2020 23:57 от Заноза
Те, кто нас лечит. 29 февраля 2020 23:55 от Tenechka
Весёлые картинки) 29 февраля 2020 23:22 от Заноза
Анекдотик... 29 февраля 2020 22:09 от Заноза
О джазе в Кременчуге и не только... 21 февраля 2020 15:00 от APPLE JAM
Школа фотографии 6 октября 2019 00:22 от Goncharenko-1
Где провести отпуск ? 13 сентября 2019 01:54 от Maladec

     
ТОП "Спасибо!"
     
ruda98 (8967)
Shadow (6305)
Хомяк (5930)
Yara (5070)
kztu (5024)
КАЙ (4585)
Backfire (4138)
Заноза (3909)
Язычник (3901)