Регистрация
логин :
пароль :
    
Напомнить пароль?    


22 сентября 2021: Хомяк : Ладно...Всем пока. Тут по ходу делать нечего.
22 сентября 2021: Хомяк : Да нет. Скоро Новый год...
10 марта 2021: Язычник : Ну шо, к майофкє готуймося?! :)
31 января 2021: Голодный : С новым, 2022, годом! smile-17
29 июня 2020: Faza : smile-55
9 июня 2020: Заноза : smile-44
28 мая 2020: kztu : smile-17
5 мая 2020: Заноза : блин..сама себе написала! Персонка, это лично тебе..так сказать ПЕРСОНАЛЬНО!))
5 мая 2020: Заноза : Заноза,не дадим вымереть динозавру!
4 мая 2020: Голодный : Персончик, приветик! :-)
3 мая 2020: Заноза : PERSONA_GRATA,есть...раз в неделю
29 апреля 2020: PERSONA_GRATA : Тут есть кто живой ?
29 апреля 2020: PERSONA_GRATA : horovod
29 апреля 2020: PERSONA_GRATA : Всем приветик !
14 апреля 2020: vayn : Заноза,хгвчит да
13 апреля 2020: Заноза : vayn,не переживай. у нас у всех такая несудьба. Пентагон умирает)
11 апреля 2020: vayn : Видно не судьба -не Даёт закачать
11 апреля 2020: vayn : Заноза,напомни
8 апреля 2020: Заноза : vayn, привет, дорогой!А фотки в твои так и закачались
8 апреля 2020: vayn : привет землякам!
26 марта 2020: Заноза : фух. Устала..читать снизу вверх чат..а то картинка не вставится)
26 марта 2020: Заноза : жмешь Ввод один раз, потом второй раз ( будет уточняться по какой стороне поста тебе ее изобразить) и отправляешь)
26 марта 2020: Заноза : ищешь в сообщении иконку КАРТИНКА, жмешь, открывается окошко, туда заталкиваешь свой адрес
26 марта 2020: Заноза : открываешь картинку. Жмыкаешь " сохранить адрес картинки, бегом возвращаешься на пентагон, пока адрес не остыл
26 марта 2020: Заноза : Голодный,ща пару картофельных удобрений удалю на форуме и расскажу как вставлять
26 марта 2020: Заноза : Eugen.M,ты живой? Женился, детей наделал?)
26 марта 2020: Заноза : Голодный,вставлять картинку не получается?)
26 марта 2020: Eugen.M : Стабильно тихо и спокойно )
25 марта 2020: Голодный : Я пришёл! :-) А как получилось картинку вставить? Я тоже так хочу!
25 марта 2020: Заноза : блин...анализ опций чата завершен: редавктирование не работает. Удаление не фурычит. Будьте внимательны. конда пишете. Можете попалиться...как я))
Только зарегистрированные посетители могут писать в чате.

•   Кременчуг » Пульс города » Тимчасово переміщені особи чи повноцінні жителі Кременчука? 


 
     

Тимчасово переміщені особи чи повноцінні жителі Кременчука?

     
13-05-2015, 10:24: Пульс города
Поделись новостью с друзьями на:

Тимчасово переміщені особи чи повноцінні жителі Кременчука?

За рік внутрішньо переміщені зі Східного регіону країни до Кременчука особи мали адаптуватись до нової реальності, а дехто з них навіть став повноцінним жителем нашого міста.

Тимчасово переміщені особи чи повноцінні жителі Кременчука?

Станом на сьогодні Департамент праці та соціального захисту населення у Кременчуці тримає на обліку 3647 тимчасово переселених осіб, серед яких - 2229 сімей, 1430 працездатних осіб, 722 дітей, 1387 пенсіонерів, 108 інвалідів. Ці громадяни офіційно звернулися до Управління праці та соціального захисту населення Автозаводського та Крюківського районів нашого міста.

Спеціаліст департаменту, котра займається справами внутрішньо переміщених осіб у Автозаводському районі Кременчука, констатує, що наплив переселенців зі Сходу наразі припинився. Скоріше навпаки, наразі триває відтік корінних жителів Східного регіону з нашого міста. Що ж до найпоширеніших запитань, з якими люди найчастіше звертаються до департаменту, то це зазвичай консультації з приводу того, як переїхати назад, додому. Іноді, за словами консультанта, також телефонують переселенці з Макіївки, котрі поїхали додому на Донбас провідати родичів і мають проблеми на пропускних пунктах з тим, щоб безперешкодно і швидко повернутися назад, до Кременчука.

Департамент праці та соціального захисту населення сьогодні також надає переселенцям допомогу, в основному це продуктові набори, за якими сюди звертаються люди, одяг та речі побутового вжитку. Міський Центр зайнятості станом на початок травня поточного року працевлаштував близько 70 осіб з числа переселенців. Це при тому, що сюди за допомогою звернулося людей майже в шестеро більше від зазначеного показника.

Голова Комітету взаємодопомоги внутрішньо переміщених осіб Кременчуцької міської громадської організації «Громадський контроль за допомогою» Галина Коліуш ділиться найбільшими проблемами, з якими стикається дана категорія населення, а також способами їхнього вирішення. У рідному Луганську Галина працювала юристом в Луганській міській раді. Тепер вона – має статус офіційної безробітної.

«Найперша ж і основна наша проблема – це відсутність роботи, а вже потім – житла».

- Моїй родині ще пощастило. Чоловік знайшов роботу у Кременчуці. Після переїзду не працював близько пів року, тепер же отримує непогану по місцевим міркам заробітну платню і це єдине, що рятує нашу родину. Зараз ми шукаємо квартиру, а ціни такі, що не розженешся. Звісно, є у місті волонтери, котрі з переселенців беруть лише комунальний платіж і пускають жити фактично безкоштовно, тобто без орендної плати за житло. Втім таких жертовних кременчужан не так уже й багато. При всій повазі до мешканців вашого прекрасного міста та їхньому толерантному ставленні до нас, осіб із офіційним статусом внутрішньо переміщених. Втім, найперша ж і основна наша проблема – це відсутність роботи, а вже потім – житла.

«Якщо в тебе немає роботи, прожити довго в чужому місті тобі не вдасться..»

- Якщо в тебе немає роботи, ти не маєш жодних можливостей соціально адаптованого проживання у сучасному місті. Серед переселенців є різні люди різних спеціальностей, це і педагоги, і психологи, і юристи, і технічні спеціалісти. Втім пропозицій на ринку праці Кременчука станом на сьогодні надто мало. Бракне їх для багатьох спеціалістів, затребувані тільки медики, відносно затребувані – вчителі. Специфіка східного регіону відрізняється від місцевої, тут не потрібні спеціалісти, що там працювали в шахтах чи на потужних металургійних комбінатах. Люди опиняються викинутими на берег, немов риба без кисню. Відчужені від соціуму, психологічно зламані, вони не знають, що їм робити та куди йти за допомогою. Власне, для цього ми створили свій комітет, діяльність якого спрямована на самопоміч та адаптацію.

Тимчасово переміщені особи чи повноцінні жителі Кременчука?

«Влада – популісти, котрі не вирішують проблему переселенців на все державному рівні..»

- Міська влада допомагає, чим може. Втім вона загнана в рамки фінансових можливостей, яких на вирішення питань переселенців просто не вистачає. Взагалі, існує величезна проблема відсутності єдиної державної програми для підтримки переселенців на все державному рівні. Влада надто популістично ставиться до нас, а нам потрібна фактична допомога. Тому, не чекаючи, допоки хтось наважиться чи згадає про нас, ми самі організувались і ініціативною групою з шести чоловік створили цей комітет.

«Основна ідея комітету – самопоміч, соціальна адаптація та психологічна допомога тимчасово переміщеним особам зі Сходу до Кременчука».

- Тут ми допомагаємо нашим переселенцям адаптуватись до життя у новому місті. Комусь потрібно оформити пенсію чи тимчасову фінансову допомогу, хтось шукає роботу, хтось просто не знає, як вивчити місто чи провести свій вільний час у ньому. Наші активісти готові безкоштовно викладати для таких же, як вони, переселенців, англійську мову чи бойові мистецтва, вирішувати та узгоджувати юридичні моменти чи надавати психологічну допомогу тим, кому вона потрібна. А найчастіше вона потрібна сучасним дітям війни на Донбасі та підліткам. Гуманітаркою ми не займаємось. Для цього в місті вже є офіційна профільна організація - Центр допомоги переселенцям. Нашею задачею, ідеєю та основною метою є соціальна адаптація земляків у новому місті до нового життя. В онлайн-клубе казино Вулкан Платинум размещены аппараты от ведущих провайдеров - компаний Микрогейминг, Прагматик, НетЕнт и других брендов.

«Відтік переселенців, що їдуть з привітного Кременчука, нажаль, зростає..»

- Через відсутність роботи багато хто з переселенців повертається назад. Людям немає за що утримувати свої сім’ї у чужих містах. Скоро на ротацію повернуться військові з фронту. Їм теж потрібна буде робота, вони теж потребуватимуть соціальних державних програм та підтримки. Тож, проблеми переселенців підуть на другий план, думаю, потік від’їжджаючих на Схід стрімко зросте. Наразі ми зв’язуємось і просимо допомогу у таких організацій, як благодійний фонд Рената Ахметова, ООН, ЮНЕСКО, МОМ (Міжнародна організація міграції). Серед них нам відповіла остання, втім вона контактує з міським Центром соціальних служб, тому ми наразі координуємось через нього. Заявку з пропозицією участі у програмі ми також направили і новоутвореному Комітету з питань переселенців при адміністрації Президента. Сподіваймося, це стане ще одним приводом все ж таки не розчаровуватись у діях нашої української влади.

Для усіх внутрішньо переміщених осіб зі Сходу України, котрі нині проживають у Кременчуці, наводимо адресу сайту Комітету, який очолює Галина Коліуш: pereselenec.pp.ua.

Автор: Ольга Смірнова

pentagon.in.ua

 Опубликовал: tosia   |   Просмотров: 1308   |   Комментарии (0)  |   Обсудить на форуме


html-cсылка на публикацию
BB-cсылка на публикацию
Прямая ссылка на публикацию

Вы зашли на сайт как гость.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем,
что-бы иметь возможность оставлять комментарии и пользоваться всеми службами портала.

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

     
Новости
     

Это актуально


Пульс города


Закон


Городская власть


Экономика Кременчуга


Политика


Криминал


Проишествия


Культурные события


Здоровье


Экология


Образование


Кременчуг спортивный


Полтавщина


Новости Украины


     
Последнее фото с форума
     

     
Управление фотоальбомами
     
Фотогалерея
Мои персональные альбомы
Создать новый альбом

Последнее фото
Альбом: ??????????
Автор: ????????


     
Актуальное на форуме
     
Вареники,галушки и прошие мучные вкусняшки. 13 января 2022 10:59 от Asta
Наука и Смысл Жизни 11 января 2022 22:14 от Nwczion
С Рождеством Христовым !!! 27 декабря 2021 15:57 от Asta
удобрения для клубники  24 декабря 2021 11:17 от agrohimxgf
кристалон для томатов  24 декабря 2021 00:09 от agrohimxgf
Салаты. 11 декабря 2021 15:21 от Asta
наружная канализация в частном доме  9 декабря 2021 10:32 от Patriotnoc
вода и канализация в частном доме  9 декабря 2021 06:50 от Patriotmfu
бурение цена  9 декабря 2021 06:14 от Patriotjsu
удобрение деревьев осенью  8 декабря 2021 13:22 от agrohimxgf
удобрения химия  8 декабря 2021 03:33 от agrohimxgf
бурение скважин воду область рассрочку  8 декабря 2021 01:46 от Patriotjsu
Анекдотик... 8 декабря 2021 01:06 от avaidoslonodo
скважина сколько воды  7 декабря 2021 23:30 от Patriotnoc
гербициды беларуси  7 декабря 2021 18:50 от agrohimxgf
подкормка азотом растений  7 декабря 2021 09:15 от agrohimxgf
вентиляция канализации в частном доме  7 декабря 2021 07:07 от Patriotmfu
Владимир Шебзухов Стихи о детях и для детей 6 декабря 2021 22:25 от zakko2009
удобрение соль  25 ноября 2021 19:55 от agrohimxgf
удобрение азот  25 ноября 2021 08:58 от agrohimxgf
Каша 21 ноября 2021 09:24 от Asta
заправка картриджа пантум  17 ноября 2021 14:46 от rentdresivf
компьютер диагностика  16 ноября 2021 23:03 от Warriornug
цветной картридж заправка  14 ноября 2021 17:44 от rentdresshu
принтер ремонт  14 ноября 2021 12:58 от Warriornug
сайт создание продвижение  14 ноября 2021 02:37 от rentdresivf
заправка картриджей на месте  14 ноября 2021 01:43 от Warriornug
фунгициды для роз  18 октября 2021 02:46 от agrohimxgf
мочевина купить минск  17 октября 2021 19:44 от agrohimxgf
веб дизайн  5 октября 2021 11:14 от rentdresivf

     
ТОП "Спасибо!"
     
ruda98 (8967)
Shadow (6305)
Хомяк (5930)
Yara (5070)
kztu (5024)
КАЙ (4585)
Backfire (4138)
Заноза (3910)
Язычник (3901)